top of page

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için Giriş Yap butonunu kullanarak ya da ücretlendirme seçeneklerinden birini seçtikten sonra "Kaydolun" seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkacak formu doldurabilirsiniz. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra üyeliklerim kısmından üyeliğinizi iptal edebilirsiniz
.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1 - 12 aylık taahhüt ile abonelik başlatıldığı durumda
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da bu durumu telefon üzerinden gerçekleştiriyorsa
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Sisteme veya Akkay.net ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için web sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Web sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

bottom of page